Głównym celem FUNDACJI OTO SŁYSZĘ jest wsparcie, promocja, profilaktyka i rehabilitacja słuchu, w tym aktywne wsparcie i czynny udział w inicjatywach o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym.
Podejmowane działania mają na celu integrację i reintegrację zawodową oraz społeczną osób z wadami słuchu lub niepełnosprawnymi, które są wykluczone społecznie i znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. W tym również dzieciom umożliwiając im prawidłowy rozwój komunikacyjno-społeczny, przybliżając temat ochrony zdrowia, prawidłowej aktywności, profilaktyki oraz rehabilitacji słuchu.
Prowadzimy szeroko rozumiane poradnictwo i konsultacje wśród osób dorosłych, młodzieży i dzieci z wadą słuchu lub zagrożonych utratą słuchu. Udzielać pomocy społecznej, charytatywnej i dobroczynnej, umożliwiając dostęp do badań i technologii audiologicznych osobom z wadami słuchu. W tym prowadzić działalność na rzecz integracji europejskich, rozwój kontaktów między społecznych, promocji i organizacji wolontariatu czy działalności na rzecz kombatantów i osób represjonowanych.
Specjalista słuchu dzieci i dorosłych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Otwarta na pomoc ludziom, mających problemy ze słuchem. Jej specjalnością są aparaty słuchowe i audioprotetyka. Każdego dnia stara się pomóc osobom niedosłyszącym poprawić jakość ich życia oraz powrócić do normalnej komunikacji w swoim otoczeniu. Na co dzień uświadamia potrzebę stosowania rehabilitacji słuchowej w wykonywaniu codziennych czynności. Konsekwentnie rozwija się jako specjalista w dziedzinie audioprotetyki oraz szumów usznych czy protezowaniu dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Jako matka doskonale wie, że rozwój dziecka jest istotny na każdym etapie życia dziecka, dlatego im wcześniej zdiagnozowany niedosłuch, tym powrót do świata dźwięków staje się łatwiejszy. Chętnie pomaga, doradza i diagnozuje nie tylko pacjentów, ale również ich bliskich.
Jak sama mówi: „Pragnę, aby świat stał się dla moich pacjentów bardziej słyszalny, dlatego odpowiedni dobór aparatów słuchowych oraz systemów wspomagających słyszenie, jest taki istotny. Staram się wspierać osoby starsze, rodziców małych dzieci i ich bliskich czy najmłodszych na każdym etapie diagnostyki. Troszczę się o nich i opiekuje, jak moją najbliższą rodziną. Moim zadaniem jest wspieranie Was w ewentualnych problemach, budując wspólny sukces oraz długotrwałą relację.”.